O nas

O Meg.pl

Strona MEG powstała po to, aby przybliżyć Państwu najlepsze włoskie destynacje na spędzenie wakacji lub choćby krótkiego wyjazdu.
Wszystkie adresy i kontakty, które zamieszczamy na naszej stronie są przez nas sprawdzone i gwarantują obiecany w nich standard.
Jeżeli będziecie mieli ochotę na pobyt w którymś z proponowanych z podziałem na regiony oraz kategorie hoteli, resortów lub innych miejsc które polecamy,
to podając naszą nazwę MEG- Travel & Events dostaniecie dodatkowo upust, niezależnie od już wcześniejszych promocji, które ewentualnie będą podczas rezerwowania pobytu.

Jeżeli natomiast jesteście zainteresowani gotową ofertą turystyczną, dotyczącą promujących się na naszej stronie hoteli, to prosimy o kontakt. Zachęcamy do przejrzenia naszych najlepszych w każdej z kategorii ofert i skorzystania z nich, ponieważ dają one 100% gwarancji jakości. Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania lub wątpliwości dotyczące propozycji umieszczonych na naszej stronie, to zapraszamy do kontaktu z nami.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 

MEG Sp. z o.o.
ul. Czarnieckiego 50
42-218 Częstochowa
NIP 573-278-77-00

Kontakt
tel/fax +48 34 361 30 27
mobile +48 667 166 155
[email protected]
[email protected]